KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4878641
nr 487 8641
motiv från Venedig, träPannå, 46x38 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.700 kr
måndag 24 september 2007
2.600 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.700 kr
4.000 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
4.600 kr